Tolo Plast Shomal

تاریخچهشرکت طلوع پلاست شمال، با پشتوانه ی 15 سال تجربه در امر تولید یونولیت سقفی و ورق های سردخانه ای، هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان کشور میباشد. از خصوصیات این شرکت میتوان نکات زیر را برشمرد:


·         این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و استفاده از دستگاههای CNC جهت برش، هم اکنون تولیداتی مطابق با استانداردهای سازمان استاندارد و تحقیقات ایران و همچنین سازمان مسکن و شهرسازی ارائه میدهد.


·         این شرکت در سال 87 موفق به اخذ درجه گواهینامه بین المللی ISO9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت از شرکت BRS آمریکا گردیده است.


·         شرکت طلوع پلاست شمال در راستای پیشرفت و توسعه ی صنعت کشور و در جهت افزایش دانش علمی و فنی خود، از همکاری صنعتگران، دانشگاهیان و پژوهشگران استقبال نموده و دست همه ی دلسوزان این مرز و بوم را به گرمی میفشارد.


·         شرکت طلوع پلاست شمال با اتکا به خداوند و همت و پشتکار کارشناسان و تکنیسین های خود، ضمن ارتباط با معتبرترین تولیدکنندگان مواد اولیه EPS در جهان، همیشه سعی داشته و دارد تا در محصولات خود از بهترین مواد اولیه که مورد تایید سازمان استاندارد کشور میباشد استفاده نماید.